Author: n***a
Date:
Review: Second time buying it!!! AMAZING !!! Y'all really should buy this, IT'S WORTH IT, LOOK AT THE PRICE 😍😍😍
Color: White
Size: one-size
Price: £3.00
| Material | ABS |
| Ideal for | Men |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Teal Blue |
| Batteries Included | No |
| Type | Hair Cutting Tools |
| Height | 9.8 in |
| Width | 2.4 in |
| Length | 2.4 in |
| SKU | sb2206246992757850 |
Author: n***a
Date:
Review: Second time buying it!!! AMAZING !!! Y'all really should buy this, IT'S WORTH IT, LOOK AT THE PRICE 😍😍😍
Color: White
Size: one-size
Author: a***s
Date:
Review: can hold a lot of water and it’s helpful when doing hairstyles.
Color: Pink
Size: one-size
Author: k***m
Date:
Review: Very practical ,definetly will buy more. It splashes the water like a mist and that is what i was looking for. Will recommend.
Color: Pink
Size: one-size
Author: e***k
Date:
Review: This is super great, I keep buying them :))
Color: White
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.